Novinky - 17.01.2012


Oprava chyby v aplikácii CP_DPMZ

Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o. oznamuje cestujúcim, že v mobilnej aplikácii CP_DPMZ na vyhľadávanie spojenia v MHD Žilina bola odstránená chyba aplikácie. Chyba pozostávala z nesprávneho zobrazovania aktuálneho dňa, čo spôsobovalo, že napr. v piatok sa zobrazovali dáta platné pre sobotu, resp. v nedeľu sa zobrazovali dáta platné pre pondelok.
Na uvedenú chybu nás upozornil samotný dodávateľ tejto služby, ktorý sa nám ospravedlnil za nesprávny výpočet typu dňa v súvislosti s prestupným rokom 2012. Následne nám zaslal opravenú aplikáciu, ktorej inštalačné súbory sme umiestnili na našu web stránku dňa 3.1.2012.

Momentálne sú na našej stránke v sekcii "Cestovné poriadky" umiestnené inštalačné súbory najnovšej verzie aplikácie CP_DPMZ, ktoré obsahujú zmeny na linke č. 35 a taktiež zmeny v nastavení štátnych sviatkov.
V prípade, že patríte medzi používateľov aplikácie, ktorí si nainštalovali aplikáciu pred 3.1.2012, stiahnite si prosím najnovšiu verziu, aby Vám aplikácia fungovala korektne.

Touto cestou sa DPMŽ ospravedlňuje všetkým cestujúcim, ktorým zlé nastavenie aplikácie spôsobilo problémy pri vyhľadávaní spojenia. Ďakujeme za pochopenie.

DPMŽ

 Viac informácií o fungovaní aplikácie CP_DPMZ nájdete tu.

Naspäť

Ako hodnotíte osadenie elektronických zastávkových LED panelov na 50 zastávkach MHD?

Archív ankiet
SK | EN
Nový vyhľadávač spojenia na mybus.dpmz.skPripravujeme pre vás nový eshop.