Novinky - 02.10.2015


Vyhodnotenie kampane "Presadni na MHD a vyhraj"

Počas Európskeho týždňa mobility, v dňoch 16.9. - 22.9.2015, sa bolo možné zapojiť do kampane "Presadni na MHD a vyhraj". Išlo o aktivitu na podporu udržateľnej dopravy, ktorú spoločne zorganizovali Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o. a Mesto Žilina. 

Cieľom tejto kampane bolo zvýšiť atraktivitu využívania verejnej hromadnej dopravy, pričom najviac motivovaní boli noví zákazníci, ktorí si počas spomínaných dní kúpili čipovú kartu a nabili ju ľubovoľným počtom jázd.

Do kampane "Presadni na MHD a vyhraj" sa zapojilo celkom 118 nových cestujúcich. Z celkového počtu nových zákazníkov sme vyžrebovali jedného výhercu, ktorým sa stal Samuel Grigliak. Ten získal cenu v podobe predplatného lístka, ktorý si aktivoval na novú čipovú kartu, konkrétne zľavnený cestovný lístok pre ZŤP s počtom ciest 90. 
Výhercovi srdečne gratulujeme a zároveň prajeme veľa spokojných a bezpečných kilometrov pri cestovaní mestskou hromadnou dopravou v Žiline.

- DPMŽ -

Fotogaléria k novinke:
Odovzdávanie ceny výhercovi súťaže \"Presadni na MHD a vyhraj\"<br/>DPMŽ Odovzdávanie ceny výhercovi súťaže \"Presadni na MHD a vyhraj\"<br/>DPMŽ

Naspäť

Ako hodnotíte osadenie elektronických zastávkových LED panelov na 50 zastávkach MHD?

Archív ankiet
SK | EN
Nový vyhľadávač spojenia na mybus.dpmz.skPripravujeme pre vás nový eshop.