Novinky - 16.06.2015


Nové zastávky a nové spoje

LINKA Č. 67

Hurá, sú tu prázdniny. Sadnite na autobus a vyrazte s nami na Vodné dielo za novmi zážitkami. Tu je naša ponuka.

Na linke č. 67 budú v období od 1.7. - 31.8. počas pracovných dní premávať spoje zo zastávky "Fatranská" na "Vodné dielo" a späť. 
K novozriadeným spojom bude umožnený prestup na zastávke "Fatranská" alebo "Matice slovenskej" z liniek č. 4, 5, 6, 7 a 14 na linku č. 67 a opačne. Spoje budú premávať od 10:20 do 21:00 hod v cca 1-hodinovom intervale. Prestupový systém bol zvolený z dôvodu, aby sme mohli cestujúcim ponúknuť štvornásobne väčší počet spojov, ako by to bolo pri priamom spojení.

Využite našu ponuku a cestujte s nami za slnkom, vodou a prírodou až k bráne areálu športovo-rekreačného parku. Zastávka "Vodné dielo, priehradný múr" bude v obidvoch smeroch presunutá do novovybudovaného obratiska pri vchode do športovo-rekreačného parku a bude premenovaná na "Vodné dielo, eXtreme park". Presné odchody spojov nájdete tu.

Uvedená prevádzka je skúšobná. Počas nej budeme zbierať podnety a pripomienky k novozriadeným spojom linky č. 67, ktoré nám pomôžu pri rozhodovaní, v akej miere rozširovať dopravnú obslužnosť do rekreačnej zóny Vodného diela Žilina.


LINKA Č. 27

Na základe podnetov a požiadaviek od cestujúcich bola na trase linky č. 27, medzi zastávkami "Letná" a "Budatínska", vybudovaná nová zastávka "Farebná" a to v oboch smeroch. Zastávka "Farebná" bude obsluhovaná na znamenie. Presné odchody spojov nájdete tu.

 - DPMŽ -

Fotogaléria k novinke:
novovybudovaná zastávka \"Vodné dielo, eXtreme park\"<br/>DPMŽ novovybudovaná zastávka \"Farebná\" smer Zástranie<br/>DPMŽ novovybudovaná zastávka \"Farebná\" smer centrum<br/>DPMŽ

Naspäť

Ako vnímate zmenu trasy nočnej linky č. 50 v smere z Vlčiniec na železničnú stanicu?


Archív ankiet
SK | EN
Nový vyhľadávač spojenia na mybus.dpmz.skPripravujeme pre vás nový eshop.