Cestovný poriadok
50: Železničná stanica - Centrum - Vlčince - Solinky - Hliny - Závodie - Hájik a späť
Odchody zo zastávky Sv. Cyrila a Metoda
1. | Železničná stanica |
2. | Hurbanova |
3. | Veľká okružná, AUPARK |
4. | Predmestská |
5. | Košická, TESCO hyp. |
6. | Sv. Cyrila a Metoda |
7. | Obchodná |
8. | Matice slovenskej |
9. | Fatranská |
10. | Pod hájom |
11. | Jaseňová |
12. | Limbová |
13. | Smreková |
14. | Poľná |
15. | Hlinská |
16. | Mostná |
17. | Polícia |
18. | Hálkova |
19. | Závodská |
20. | Závodského |
21. | Žitná |
22. | Hôrecká |
23. | Essenská |
24. | Mateja Bela |
25. | Slnečné námestie |
26. | Stodolova |
PONDELOK - PIATOK
hod.
minúta
01 | 23 | |
02 | 53 | |
03 | ||
04 | ||
05 | ||
06 | ||
07 | ||
08 | ||
09 | ||
10 | ||
11 | ||
12 | ||
13 | ||
14 | ||
15 | ||
16 | ||
17 | ||
18 | ||
19 | ||
20 | ||
21 | ||
22 | ||
23 | 03 | 43 |
SO - NE, sviatok
hod.
minúta
01 | 23 | |
02 | 53 | |
03 | ||
04 | ||
05 | ||
06 | ||
07 | ||
08 | ||
09 | ||
10 | ||
11 | ||
12 | ||
13 | ||
14 | ||
15 | ||
16 | ||
17 | ||
18 | ||
19 | ||
20 | ||
21 | ||
22 | ||
23 | 03 | 43 |
PONDELOK - PIATOK, prázdniny
hod.
minúta
01 | 23 | |
02 | 53 | |
03 | ||
04 | ||
05 | ||
06 | ||
07 | ||
08 | ||
09 | ||
10 | ||
11 | ||
12 | ||
13 | ||
14 | ||
15 | ||
16 | ||
17 | ||
18 | ||
19 | ||
20 | ||
21 | ||
22 | ||
23 | 03 | 43 |
Vysvetlivky:
- - zástavka na znamenie
Platnosť od: 11.12.2023, za dáta zodpovedá jan.simko@dpmz.sk, anna.kovacova@dpmz.sk