Cestovný poriadok v mobile

MyBus

Dopravný podnik už niekoľko rokov ponúka cestovný poriadok v mobile. Najnovšou (oficiálnou) mobilnou aplikáciou MyBus prinášame pre každého cestujúceho mnoho praktických a zaujímavých výhod.

Prostredníctvom MyBus-u môžete vyhľadať on-line spojenia vrátane informácií o aktuálnom meškaní spojov, získať aktuálne informácie o mimoriadnych situáciách (výlukách, plošných meškaniach, zmenách cestovného poriadku apod.) alebo môžete využiť mnoho iných praktických funkcií. Jednoduchým úkonom si dokážete napr. kúpiť SMS cestovný lístok, nastaviť upozornenie (budík) na odchod vybraného spoja alebo vytvoriť zoznam obľúbených (najčastejšie používaných) spojení. 

Aplikáciu pre svoj operačný systém si môžete stiahnuť prostredníctvom nižšie uvedených odkazov (ikon). 

                              
 

JRm

Druhou oficiálnou mobilnou aplikáciou DPMŽ je aplikácia prostredníctvom aplikácie JRm (Cestovný poriadok v mobilnom telefóne). Aplikácia umožňuje vyhľadať spojenie medzi zastávkami, odchody spojov z vybranej zastávky a zobrazenie cestovného poriadku vybranej linky.

Samotnú aplikáciu môžete využívať v dvoch režimoch:

1. "on-line" móde, kedy na korektné fungovanie je nutný prístup internet

2. "off-line" móde, kedy dáta cestovného poriadku sa po prvom pripojení na internet stiahnu do mobilného telefónu, pričom ďalšie internetové pripojenie nie je nutné. Pri používaní aplikácie v "off-line" móde musíte však sledovať zmeny cestovných poriadkov a vždy manuálne aktualizovať nové dáta cestovných poriadkov. 

Aplikáciu pre svoj operačný systém si môžete stiahnuť prostredníctvom nižšie uvedených odkazov (ikon). 

                                    
  

 

 CP_DPMZ (JAVA)

Pre mobilné telefóny podporujúce aplikácie v programovacom jazyku JAVA je pripravená aplikácia CP_DPMZ. Ide o "off-line" aplikáciu, a tak na jej používanie nie je potrebné internetové pripojenie. Avšak po každej zmene v cestovnom poriadku je nutné aplikáciu aktualizovať.


 

Aktualizácia aplikácie

Aktualizácia aplikácie CP_DPMZ sa vykonáva opätovným stiahnutím a inštaláciou novej aplikácie, pričom pred inštalovaním (kopírovaním) novej verzie je potrebné starú verziu vymazať a až následne inštalovať (kopírovať) novú verziu.

Platnosť aktualizácie od: 02.12.2020
(Dátum kompilácie: 2.12.2020 - obsahuje aktuálne cestovné poriadky od 2.12.2020)

Aktuálnosť aplikácie je možné skontrolovať prostredníctvom porovnania dátumu kompilácie, ktorý nájdete v aplikácií nasledovne: 
Menu/7-Nápoveda/Dátum kompilácie.

K dispozícií máte možnosť stiahnuť a prečítať si návod na obsluhu JAVA aplikácie tu.

 

OSTATNÉ PODPOROVANÉ MOBILNÉ APLIKÁCIE

Dopravný podnik zároveň poskytuje aktuálne dáta o cestovných poriadkoch aj pre mobilnú aplikáciu Cestovné poriadky CP (odkazy na stiahnutie nižšie)

        

a rovnako poskytuje aktuálne dáta prevádzkovateľovi mobilnej aplikácie CG Transit (odkazy na stiahnutie nižšie).

                    

- DPMŽ -

Fotogaléria

JRm aplikácia pre android CP_DPMZ aplikácia pre JAVA JRm aplikácia pre Windows Phone JRm aplikácia pre iOS

Využili ste už možnosť nákupu eCL vo vozidle prostredníctvom platobnej karty?

Archív ankiet
SK | EN
Nový vyhľadávač spojenia na mybus.dpmz.skPripravujeme pre vás nový eshop.