Zľavnený ročný lístok na MHD počas ETM

Pri príležitosti Európskeho týždňa mobility 2022 (ETM) pripravil Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o., v spolupráci s mestom Žilina, pre cestujúcich viacero akcií zameraných na podporu mestskej hromadnej dopravy ako ideálneho typu dopravy v mestskom priestore.

V zmysle tohtoročného hesla ETM "Spájame ľudí a miesta" sme sa rozhodli ponúknuť všetkým cestujúcim predplatný cestovný lístok na 365 dní za zľavnenú cenu a to počas celého trvania Európskeho týždňa mobility tzn. od 16.9. - 22.9.2022.

Cestujúci si tak budú môcť kúpiť neprenosný predplatný cestovný lístok na 365 dní za zľavnenú cenu 180 € (namiesto pôvodnej ceny 231 €) a prenosný predplatný cestovný lístok na 365 dní za cenu 280 €, namiesto pôvodnej ceny 365 €. 

Počas trvania Európskeho týždňa mobility si budú môcť všetci noví cestujúci bezplatne vybaviť aj dopravnú kartu osobne na predajnom mieste DPMŽ. Jedinou podmienkou bude nutnosť nabitia kreditu na elektronickú peňaženku alebo nákup ľubovoľného predplatného cestovného lístka pri samotnom vybavovaní dopravnej karty.

Dňa 17.9.2022 opäť otvárame brány dopravného podniku pre všetkých občanov mesta Žilina, návštevníkov, nadšencov a ostatných záujemcov, pre ktorých sme pripravili Deň otvorených dverí s bohatým zábavným programom. 

Záver ETM už každoročne patrí oslave Svetového dňa bez áut (22.9.2022), a preto pri tejto príležitosti bude mestská hromadná doprava bezplatná pre všetkých cestujúcich a to počas celého dňa (00:00 - 24:00 hod.). 

Pozn.: Upozorňujeme, že týmto nevzniká cestujúcemu nárok na vrátenie pomernej časti z už zakúpených predplatných cestovných lístkov.

- DPMŽ -

Fotogaléria k novinke:
ETM v DPMŽ<br/>DPMŽ Motto Európskeho týždňa mobility 2022<br/>DPMŽ ETM 2022<br/>ETM DOD 2022<br/>DPMŽ

Naspäť

Navštívili ste už naše nové predajné miesto na Ul. republiky 2?


Archív ankiet
SK | EN
Nový vyhľadávač spojenia na mybus.dpmz.skPripravujeme pre vás nový eshop.