Cestovný poriadok
22: Brodno - Žel. stanica - AUPARK - Hálkova - Rajecká - Bytčica a späť
Odchody zo zastávky Kysucká
1. | Bytčica |
2. | Kultúrny dom |
3. | Na stanicu |
4. | Pažite |
5. | Rajecká, Solinky |
6. | Rajecká, ELV |
7. | Rajecká, Stavomontáže |
8. | Saleziánska |
9. | Hálkova |
10. | Veľká okružná, AUPARK |
11. | Štefánikovo námestie |
12. | Železničná stanica |
13. | Kysucká |
14. | Námestie hrdinov |
15. | Zábrežná |
16. | Brodňanská |
17. | Brodno |
PONDELOK - PIATOK
hod.
minúta
05 | 32 | 52 |
06 | 22 | 52 |
07 | 18K | 52d |
08 | 37 | |
09 | ||
10 | 42 | |
11 | ||
12 | ||
13 | 47d | |
14 | 27d | |
15 | 27 | |
16 | ||
17 | 46 | |
18 | 30 | |
19 | ||
20 | ||
21 | 50d | |
22 | 29 |
SO - NE, sviatok
hod.
minúta
05 | 25 |
06 | |
07 | 45 |
08 | |
09 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | 50 |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | 45 |
18 | 35 |
19 | |
20 | |
21 | |
22 |
PONDELOK - PIATOK, prázdniny
hod.
minúta
05 | 32 | 52 |
06 | 27 | 52 |
07 | 52d | |
08 | 37 | |
09 | ||
10 | ||
11 | ||
12 | ||
13 | 47 | |
14 | 27 | |
15 | 37 | |
16 | ||
17 | 46 | |
18 | 30 | |
19 | ||
20 | ||
21 | 50d | |
22 | 29 |
Vysvetlivky:
- K - premáva cez Kysuckú po trase linky 27
- d - premáva po Nám. hrdinov
- - zástavka na znamenie
Platnosť od: 03.04.2024, za dáta zodpovedá jan.simko@dpmz.sk, anna.kovacova@dpmz.sk