Cestovný poriadok
22: Brodno - Žel. stanica - AUPARK - Hálkova - Rajecká - Bytčica a späť
Odchody zo zastávky Kysucká
1. | Brodno |
2. | Brodňanská |
3. | Zábrežná |
4. | Námestie hrdinov |
5. | Kysucká |
6. | Železničná stanica |
7. | Štefánikovo námestie |
8. | Veľká okružná, AUPARK |
9. | Hálkova |
10. | Saleziánska |
11. | Rajecká, Stavomontáže |
12. | Rajecká, ELV |
13. | Rajecká, Solinky |
14. | Pažite |
15. | Na stanicu |
16. | Kultúrny dom |
17. | Bytčica |
PONDELOK - PIATOK
hod.
minúta
05 | 00 | 38 | |
06 | 13 | 43 | |
07 | 13 | 25d | 58ž |
08 | 38ž | ||
09 | |||
10 | 28 | ||
11 | |||
12 | |||
13 | 23 | 48 | |
14 | 02 | 13 | |
15 | 08 | ||
16 | 08 | ||
17 | |||
18 | 13ž | ||
19 | |||
20 | |||
21 | |||
22 | 08 |
SO - NE, sviatok
hod.
minúta
05 | |
06 | 08 |
07 | |
08 | 08 |
09 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | 13 |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | 18 |
19 | |
20 | |
21 | |
22 |
PONDELOK - PIATOK, prázdniny
hod.
minúta
05 | 00 | 15 | 53 |
06 | 13 | 48 | |
07 | 58ž | ||
08 | 38ž | ||
09 | |||
10 | |||
11 | |||
12 | |||
13 | 43ž | ||
14 | 05 | 23 | |
15 | |||
16 | 03 | ||
17 | |||
18 | 13 | ||
19 | |||
20 | |||
21 | |||
22 | 08 |
Vysvetlivky:
- d - premáva po Kultúrny dom
- ž - premáva po Žel.stanicu
- - zástavka na znamenie
Platnosť od: 11.12.2023, za dáta zodpovedá jan.simko@dpmz.sk, anna.kovacova@dpmz.sk