Nové zastávky a nové spoje

LINKA Č. 67

Hurá, sú tu prázdniny. Sadnite na autobus a vyrazte s nami na Vodné dielo za novmi zážitkami. Tu je naša ponuka.

Na linke č. 67 budú v období od 1.7. - 31.8. počas pracovných dní premávať spoje zo zastávky "Fatranská" na "Vodné dielo" a späť. 
K novozriadeným spojom bude umožnený prestup na zastávke "Fatranská" alebo "Matice slovenskej" z liniek č. 4, 5, 6, 7 a 14 na linku č. 67 a opačne. Spoje budú premávať od 10:20 do 21:00 hod v cca 1-hodinovom intervale. Prestupový systém bol zvolený z dôvodu, aby sme mohli cestujúcim ponúknuť štvornásobne väčší počet spojov, ako by to bolo pri priamom spojení.

Využite našu ponuku a cestujte s nami za slnkom, vodou a prírodou až k bráne areálu športovo-rekreačného parku. Zastávka "Vodné dielo, priehradný múr" bude v obidvoch smeroch presunutá do novovybudovaného obratiska pri vchode do športovo-rekreačného parku a bude premenovaná na "Vodné dielo, eXtreme park". Presné odchody spojov nájdete tu.

Uvedená prevádzka je skúšobná. Počas nej budeme zbierať podnety a pripomienky k novozriadeným spojom linky č. 67, ktoré nám pomôžu pri rozhodovaní, v akej miere rozširovať dopravnú obslužnosť do rekreačnej zóny Vodného diela Žilina.


LINKA Č. 27

Na základe podnetov a požiadaviek od cestujúcich bola na trase linky č. 27, medzi zastávkami "Letná" a "Budatínska", vybudovaná nová zastávka "Farebná" a to v oboch smeroch. Zastávka "Farebná" bude obsluhovaná na znamenie. Presné odchody spojov nájdete tu.

 - DPMŽ -

Fotogaléria k novinke:
novovybudovaná zastávka \"Vodné dielo, eXtreme park\"<br/>DPMŽ novovybudovaná zastávka \"Farebná\" smer Zástranie<br/>DPMŽ novovybudovaná zastávka \"Farebná\" smer centrum<br/>DPMŽ

Naspäť

Želáte si dostávať aktuálne informácie? Prihláste sa do mailinglistu alebo využite odber správ pomocou RSS.

Využívate mimoriadne spoje MHD na cintoríny pri príležitosti sviatku Pamiatky zosnulých?

Archív ankiet
en English version
Vyhľadanie spojenia
Vymeniť