Cestovný poriadok
22: Brodno - Žel. stanica - AUPARK - Hálkova - Rajecká - Bytčica a späť
Odchody zo zastávky Bytčica
1. | Bytčica |
2. | Kultúrny dom |
3. | Na stanicu |
4. | Pažite |
5. | Rajecká, Solinky |
6. | Rajecká, ELV |
7. | Rajecká, Stavomontáže |
8. | Saleziánska |
9. | Hálkova |
10. | Veľká okružná, AUPARK |
11. | Štefánikovo námestie |
12. | Železničná stanica |
13. | Kysucká |
14. | Námestie hrdinov |
15. | Zábrežná |
16. | Brodňanská |
17. | Brodno |
PONDELOK - PIATOK
hod.
minúta
04 | 58s | ||||
05 | 08 | 28 | 48s | 58 | |
06 | 08s | 28 | 43s | 53s | |
07 | 13s | 28d | 48s | 58ž | |
08 | 13 | ||||
09 | 08s | 48s | |||
10 | 18 | 58s | |||
11 | 28s | ||||
12 | 08n | 38n | |||
13 | 03s | 38s | |||
14 | 03d | 08s | 23s | 35s | 48ž |
15 | 03 | 18s | 38s | ||
16 | 03s | 18s | 38s | ||
17 | 03n | 33n | |||
18 | 09 | ||||
19 | 09s | 49s | |||
20 | 29s | ||||
21 | 04s | 29d | |||
22 | 08 | 48t |
SO - NE, sviatok
hod.
minúta
04 | ||
05 | 04 | |
06 | 09s | 34ž |
07 | 24 | |
08 | 34s | |
09 | 49ž | |
10 | 44ž | |
11 | 39s | |
12 | 59n | |
13 | ||
14 | 04ž | 39s |
15 | 44s | |
16 | ||
17 | 04ž | |
18 | 14 | 59ž |
19 | 49s | |
20 | ||
21 | 04s | |
22 | 08s |
PONDELOK - PIATOK, prázdniny
hod.
minúta
04 | 58s | ||
05 | 08 | 28 | 48s |
06 | 03 | 28 | 43s |
07 | 08s | 28d | 48s |
08 | 13 | ||
09 | 08s | 48s | |
10 | 18s | 58s | |
11 | 28s | ||
12 | 13n | 58ž | |
13 | 38s | ||
14 | 03 | 33s | 53s |
15 | 13 | 38s | |
16 | 03s | 33s | |
17 | 03ž | ||
18 | 09 | ||
19 | 09s | 49s | |
20 | 29s | ||
21 | 04s | 29d | |
22 | 08 | 48t |
Vysvetlivky:
- s - nezachádza na Kysuckú
- ž - premáva po Žel.stanicu
- d - premáva po Nám. hrdinov
- n - premáva po autobusové nást.
- t - zrýchlený spoj na autobusové nást.
- - zástavka na znamenie
Platnosť od: 03.04.2024, za dáta zodpovedá jan.simko@dpmz.sk, anna.kovacova@dpmz.sk