Cestovný poriadok
22: Brodno - Žel. stanica - AUPARK - Hálkova - Rajecká - Bytčica a späť
Odchody zo zastávky Zábrežná
1. | Brodno |
2. | Brodňanská |
3. | Zábrežná |
4. | Námestie hrdinov |
5. | Kysucká |
6. | Železničná stanica |
7. | Štefánikovo námestie |
8. | Veľká okružná, AUPARK |
9. | Hálkova |
10. | Saleziánska |
11. | Rajecká, Stavomontáže |
12. | Rajecká, ELV |
13. | Rajecká, Solinky |
14. | Pažite |
15. | Na stanicu |
16. | Kultúrny dom |
17. | Bytčica |
PONDELOK - PIATOK
hod.
minúta
04 | 54 | |||
05 | 22s | 32 | 52s | |
06 | 09 | 22s | 37 | 57s |
07 | 09 | 17s | 27s | |
08 | 02s | 32ž | ||
09 | 12s | 47s | ||
10 | 22 | 57s | ||
11 | 32s | |||
12 | 07s | 57s | ||
13 | 17 | 42 | ||
14 | 12 | 47s | ||
15 | 02 | 22sž | 42s | |
16 | 02 | 27s | 42sž | |
17 | 02s | 27s | ||
18 | 07ž | |||
19 | 02s | 42s | ||
20 | 22s | |||
21 | 02s | 34s | ||
22 | 42d |
SO - NE, sviatok
hod.
minúta
04 | ||
05 | 12s | |
06 | 02 | 57s |
07 | ||
08 | 02 | |
09 | 12s | |
10 | 12s | 57s |
11 | ||
12 | 22s | |
13 | 02sž | |
14 | 07 | |
15 | 12s | |
16 | 17s | |
17 | 17s | |
18 | 12 | |
19 | 02sž | |
20 | 22s | |
21 | 34s | |
22 | 39s |
PONDELOK - PIATOK, prázdniny
hod.
minúta
04 | 54 | ||
05 | 09 | 32s | 47 |
06 | 07 | 22s | 42 |
07 | 07s | 22s | |
08 | 02s | 32ž | |
09 | 12s | 47s | |
10 | 22s | 57s | |
11 | 32s | ||
12 | 07s | ||
13 | 02s | 37ž | 59 |
14 | 17 | 42s | |
15 | 07s | 32s | 57 |
16 | 22s | 42sž | |
17 | 17s | ||
18 | 07 | ||
19 | 02s | 42s | |
20 | 22s | ||
21 | 02s | 34s | |
22 | 42d |
Vysvetlivky:
- s - nezachádza na Kysuckú
- ž - premáva po Žel.stanicu
- d - premáva po Nám. hrdinov
- - zástavka na znamenie
Platnosť od: 03.04.2024, za dáta zodpovedá jan.simko@dpmz.sk, anna.kovacova@dpmz.sk