Výluka na linke číslo 50

Vážení cestujúci,

V noci  zo soboty 15.06.2019 na nedeľu 16.06.2019 je z dôvodu opravy parovodu a uzavretia ulice Veľký diel pre cestnú dopravu trasa linky číslo 50 dočasne upravená. Trasa linky číslo 50 je rozdelená a vykonávaná dvomi vozidlami. Vozidlá sú označené za čelným sklom tabuľkou s nápisom P1 alebo P2, podľa trasy, ktorú vykonávajú. Zastávka Pod hájom je v uvedenom čase zrušená bez náhrady.

MIMORIADNE TRASOVANIE LINKY ČÍSLO 50 V NOCI Z 15.06.2019 NA 16.06.2019

Cestovanie z centra smer sídliská Vlčince, Solinky, Hliny, Hájik:

P1: Zo zastávky Železničná stanica do zastávky Fatranská, odkiaľ pokračuje ulicami Vysokoškolákov, Tajovského a Obvodová do zastávky Jaseňová a ďalej vo svojej pravidelnej trase s meškaním 5 minút. Zastávky v úseku Jaseňová - Stodolova slúžia pre linku P1 len na VÝSTUP.

P2: Zo zastávky Železničná stanica priamo do zastávky Jaseňová a ďalej vo svojej pravidelnej trase podľa platného cestovného poriadku. Odjazd linky P2 je zo zastávky Železničná stanica posunutý o 4 minúty.

Cestovanie zo sídlisk Hájik, Hliny, Solinky, Vlčince smer centrum.

P2: Zo zastávky Stodolova je linka číslo 50 do zastávky Jaseňova vedená v obvyklej trase a podľa platného cestovného poriadku. Zo zastávky Jaseňova je vedená ulicami Obvodová a Tajovského priamo do zastávky Spanyolova, nemocnica a Železničná stanica

P1: Zo zastávky Fatranská je linka číslo 50 vedená do zastávky Spanyolova, nemocnica a Železničná stanica vedená vo svojej pravidelnej trase podľa platného cestovného poriadku.

Pre cestovanie z oblastí sídlisk Hájik, Hliny a Solinky na sídlisko Vlčince prestúpte prosím v zastávke Železničná stanica na linku označenú tabuľkou P1.

Za spôsobené komplikácie sa ospravedlňujeme.

 

 

Naspäť

Želáte si dostávať aktuálne informácie? Prihláste sa do mailinglistu alebo využite odber správ pomocou RSS.

Vyhovoval Vám čas odchodu mimoriadneho spoja o 23:40 hod. zo Staromestských slávnosti?
Archív ankiet
en English version
Vyhľadanie spojenia
Vymeniť