Vianočný cestovný poriadok 2012

V priloženom dokumente je podrobný cestovný poriadok liniek MHD počas vianočných sviatkov i počas prvých dní nového roku 2013.

Počas štedrého dňa platí víkendový režim v MHD.
Pravidelné spoje u trolejbusových liniek budú mať svoje posledné odchody z východzej zastávky o cca 14:00 hod. Po tomto čase budú premávať mimoriadne spoje po trase nočnej linky č. 50. Malú zmenu zaznamená trasa z Hájika, v ktorej pribudne zastávka "Polícia" v úseku medzi zastávkami Spanyolova,Nemocnica a Železničná stanica.
Pravidelné spoje u autobusových liniek budú mať svoje posledné odchody z východzej zastávky o cca 18:00 hod. Po tomto čase bude na väčšine liniek vypravený už iba jeden resp. dva spoje pre každý smer.

Taktiež upozorňujeme, že v období od 27.-28.12.2012 bude počas pracovných dní platiť prázdninový režim.

Počas Silvestra platí víkendový režim v MHD, pričom spoje nočnej linky č. 50 budú premávať bezplatne. Cestovný poriadok tejto linky bol od 9.12.2012 zmenený.

Upozorňujeme cestujúcich, že na nový rok (1.1.2013) bude na všetkých linkách posunutý čas odchodu prvých spojov o cca 1 hodinu. Z toho dôvodu bude mať linka č. 50 predĺženú prevádzku a vykoná 2 mimoriadne spoje.
Presné časy odchodov prvých spojov všetkých liniek z východzej zastávky sú uvedené vo vianočnom cestovnom poriadku.

Prázdninový režim bude platiť aj počas prvých pracovných dní po novom roku, v období od 2.-7.1.2013.

Dokumenty na stiahnutie:

Naspäť

Navštívili ste už naše nové predajné miesto na Ul. republiky 2?


Archív ankiet
SK | EN
Nový vyhľadávač spojenia na mybus.dpmz.skPripravujeme pre vás nový eshop.