Ospravedlnenie cestujúcim

Dňa 9.2.2011 došlo v čase od 14:30 do 15:00 hod. ku štrajku vodičov MHD. Tento bol namierený proti pripravovaným zmenám v Zákonníku práce a netýkal sa vzťahov medzi Dopravným podnikom a odborovou organizáciou.

Počas prevádzky došlo k postupnému odstavovaniu trolejbusov a autobusov na zastávkach MHD ako aj na konečných zastávkach. Nastali prípady, kedy boli cestujúci vysadení na zastávkach alebo márne čakali na pravidelné spoje jednotlivých liniek.

Dopravný podnik aj touto cestou vyjadruje nesúhlas s takouto formou protestu, ktorého dopad najviac pocítili nevinní cestujúci a nie zodpovedné osoby, ktorým mal byť protest adresovaný. Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o. si vysoko váži každého cestujúceho v mestskej doprave v Žiline a aj touto cestou sa ospravedlňuje všetkým cestujúcim, ktorí boli týmto štrajkom akýmkoľvek spôsobom dotknutí.

Veríme, že aj napriek dnešným negatívnym skúsenostiam cestujúcich, nebude mať táto udalosť negatívny dopad na meno Dopravného podniku mesta Žiliny ako aj na vedenie mesta Žilina.

DPMŽ

Naspäť

Používate integrované cestovné lístky pri cestovaní linkami MHD v tarifnej zóne 100 - MESTO Žilina?Archív ankiet
SK | EN
Nový vyhľadávač spojenia na mybus.dpmz.skPripravujeme pre vás nový eshop.