Nový vzhľad zastávkových cestovných poriadkov

Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o., v spolupráci so spoločnosťou ARD Systém, s.r.o., pripravil pre cestujúcich zmenu vizáže zastávkových cestovných poriadkov. Zastávky MHD, ktoré sú vybavené prístreškami, budú mať vo svojich vitrínach celoplošné bannery so všetkými informáciami, ktoré potrebujú cestujúci vedieť. Cestovné poriadky sú farebnejšie a jednotlivé sekcie sú takto ľahšie rozlíšiteľné a prehľadnejšie. Okrem časových údajov odchodov jednotlivých spojov, sú tieto bannery vybavené schémou liniek MHD, prehľadným cenníkom cestovných lístkov a výňatkom z Mestského prepravného poriadku a Tarify MHD.
Zastávky, kde sa prístrešky nenachádzajú, boli vybavené novými nerezovými plechmi s farebnou verziou zastávkového cestovného poriadku a taktiež výňatkom cien základných cestovných lístkov.

V súvislosti s prechodom na režim školského vyučovania upozorňujeme, že od 1.9.2010 sa odchody spojov nachádzajú v hornej časti cestovného poriadku s hlavičkou "PO-PIA od 1.9.-30.6." podfarbenou modrou farbou.

Veríme, že táto zmena prispeje k zvýšeniu kvality ponúkaných služieb.

Fotogaléria nových zastávkových cestovných poriadkov a zastávkových vitrín.

Naspäť

Navštívili ste už naše nové predajné miesto na Ul. republiky 16?


Archív ankiet
SK | EN
Nový vyhľadávač spojenia na mybus.dpmz.skPripravujeme pre vás nový eshop.