Wi-Fi internet už v 20 vozidlách DPMŽ

Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o. spustil v októbri testovaciu prevádzku bezplatného poskytovania Wi-Fi pripojenia na internet vo svojich piatich trolejbusoch. Po vyhodnotení testovacej prevádzky počas októbra a novembra, kedy sa počas zhruba 3 týždňov pripojilo 4.135 užívateľov, bol počet vozidiel s Wi-Fi pripojením rozšírený o ďalších 15 vozidiel.

Od 18.12.2014 premáva na linkách MHD celkovo 15 trolejbusov Škoda 30 a 31 Tr a 5 nových autobusov Solaris Urbino 12, ktoré umožňujú cestujúcim pripojenie na internet s ich mobilným zariadením. Rýchlosť pripojenia sa pohybje v rozpätí od 1 do 6 Mbit/s, v závislosti od počtu pripojených užívateľov. Vozidlá, sú označené logom Wi-Fi na oboch stranách karosérie. Názov siete je Orange-free, pričom pri prvom prihlásení sa na prehliadači zariadenia objaví úvodná stránka s reklamou, ktorú spravuje spoločnosť See&Go, s.r.o.. Pre vstup na internet je potrebné odkliknúť úvodnú reklamnú obrazovku alebo kliknúť na spodný button/panel - viď obrazová príloha.

Veríme, že cestujúci ocenia aj túto službu zo strany Dopravného podniku a že im to spríjemní cestovanie mestskou hromadnou dopravou v Žiline.

DPMŽ

Fotogaléria k novinke:
Wi-Fi vo vozidlách DPMŽ<br/>DPMŽ Wi-Fi vo vozidlách DPMŽ<br/>DPMŽ Wi-Fi vo vozidlách DPMŽ<br/>DPMŽ Wi-Fi - úvodná obrazovka<br/>DPMŽ Wi-Fi - úvodná obrazovka<br/>DPMŽ

Naspäť

Navštívili ste už naše nové predajné miesto na Ul. republiky 2?


Archív ankiet
SK | EN
Nový vyhľadávač spojenia na mybus.dpmz.skPripravujeme pre vás nový eshop.