Cestovný poriadok v mobile už aj pre Windows Phone a iOS

Cestový poriadok dostupný v mobilnom telefóne je v súčasnosti veľmi obľúbenou formou vyhľadávania spojenia MHD. Z toho titulu Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o. rozšíril ponuku využívania cestovného poriadku v mobilnom telefóne aj pre zvyšné dva najväčšie mobilné operačné systémy a to konkrétne iOS (Apple) a Windows Phone (Microsoft).

Windows Phone a iOS

Obe aplikácie sa nazývajú JRm a umožňujú používať dáta cestovného poriadku v dvoch režimoch: online offline. 
Online režim znamená načítanie dát zo vzdialeného servera prostredníctvom dátovej mobilnej siete tzn. na používanie je potrebné mať predplatené mobilné dáta (prípadne využiť Wi-Fi)
Dané aplikácie je však možné prepnúť do tzv. "offline" módu, kedy sa dáta cestovného poriadku po prvotom pripojení na internet stiahnú do mobilného telefónu. Na ďalšie používanie vyhľadávania spojenia nie je potrebné internetové pripojenie mobilného telefónu až do okamihu aktualizácie dát (pri úprave cestovného poriadku).

Aplikáciu cestovného poriadku v mobile je pre iOS je možné stiahnuť cez nasledovný odkaz tu  a pre OS Windows Phone tu

Android

Aktualizáciou prešla aj aplikácia cestovného poriadku v mobile naprogramovaná pre mobilné telefóny s OS Android, ktorú je možné si stiahnuť tu.

- DPMZ -

Fotogaléria k novinke:
úvodná obrazovka (WP)<br/>DPMŽ cestovný poriadok vybranej linky (WP)<br/>DPMŽ zastávkový cestovný poriadok (WP)<br/>DPMŽ spoje zastávkového cestovného poriadku (WP)<br/>DPMŽ nastavenie aplikácie (WP)<br/>DPMŽ úvodná obrazovka (iOS)<br/>DPMŽ zastávkový cestovný poriadok (iOS)<br/>DPMŽ spoje zastávkového cestovného poriadku (iOS)<br/>DPMŽ cestovný poriadok vybranej linky (iOS)<br/>DPMŽ spoje vybranej linky (iOS)<br/>DPMŽ nastavenie aplikácie (iOS)<br/>DPMŽ

Naspäť

Navštívili ste už naše nové predajné miesto na Ul. republiky 2?


Archív ankiet
SK | EN
Nový vyhľadávač spojenia na mybus.dpmz.skPripravujeme pre vás nový eshop.