Cestovný poriadok
5: Solinky - Hliny - AUPARK - Nemocnica - Vlčince a späť
Odchody zo zastávky Komenského
1. | Jaseňová |
2. | Limbová |
3. | Smreková |
4. | Poľná |
5. | Hlinská |
6. | Mostná |
7. | Veľká okružná, AUPARK |
8. | Spanyolova, nemocnica |
9. | Vysokoškolákov, plaváreň |
10. | Poštová |
11. | Sv. Cyrila a Metoda |
12. | Obchodná |
13. | Matice slovenskej |
14. | Fatranská |
PONDELOK - PIATOK
hod.
minúta
04 |
05 |
06 |
07 |
08 |
09 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
SO - NE, sviatok
hod.
minúta
04 |
05 |
06 |
07 |
08 |
09 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
PONDELOK - PIATOK, prázdniny
hod.
minúta
04 |
05 |
06 |
07 |
08 |
09 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
Platnosť od: 16.02.2022, za dáta zodpovedá jan.simko@dpmz.sk, anna.kovacova@dpmz.sk