Dopravný podnik mesta Žiliny http://www.dpmz.sk Dopravný podnik mesta Žiliny sk Jesenné prázdniny a posilnená doprava pri príležitosti Pamiatky zosnulých http://www.dpmz.sk/n634/ V dňoch 30.10 a 31.10.2019 bude platiť prázdninový režim MHD a zároveň v dňoch 1.11. a 2.11.2019 bude posilnená preprava na linke č. 31 pri príležitosti Pamiatky zosnulých. Thu, 17 Oct 2019 00:00:00 GMT Cudzia DN na ulici 1. mája. http://www.dpmz.sk/n633/ 16.10.2019 od 14:05 - Cudzia dopravná nehoda na ulici 1.mája. Na linkách 1,6 a 14 vzniká meškanie. AKTUALIZOVANÉ Wed, 16 Oct 2019 00:00:00 GMT Celoeurópsky prieskum mobility http://www.dpmz.sk/n629/ Ak by ste chceli vedieť, koľko času strávite na dochádzanie a cestovanie, tak vám to teraz umožní projekt MoTiV. Fri, 04 Oct 2019 00:00:00 GMT dopravná nehoda na ulici Obvodová http://www.dpmz.sk/n628/ 30.09.2019, 18:00 - Cudzia dopravná nehoda na ulici Obvodová. AKTUALIZOVANÉ Mon, 30 Sep 2019 00:00:00 GMT Meškanie spojov MHD http://www.dpmz.sk/n627/ 2.10.2019 od 14:30 - Výrazné meškanie liniek MHD Wed, 02 Oct 2019 00:00:00 GMT http://www.dpmz.sk/n626/ 27.9.2019-16:00 Meškanie na linkách MHD Fri, 27 Sep 2019 00:00:00 GMT Dňa 26.9. od 21:20 výpadok elektriky Solinky http://www.dpmz.sk/n625/ Dňa 26.09. od 21:20 výpadok elektriky na Solinkách Thu, 26 Sep 2019 00:00:00 GMT Výpadok vstupného napájania meniarne. http://www.dpmz.sk/n624/ 25.9.2019 od 12:15 - Výpadok vstupného napájania meniarne. Trolejové vedenie v centre a na Vlčincoch bez napätia. AKTUALIZOVANÉ Wed, 25 Sep 2019 00:00:00 GMT Mimoriadne spoje na linke č. 30 http://www.dpmz.sk/n623/ Dňa 28.9.2019 budú na linke č. 30 premávať mimoriadne spoje zo železničnej stanice na Žilinskú univerzitu z dôvodu konania akcie UNIVERZITA DOKORÁN Tue, 24 Sep 2019 00:00:00 GMT Výluka na linke č. 26 http://www.dpmz.sk/n622/ 23.-25.9.2019 - Linka č. 26 - výluka zastávky Závodská v smere na Kamennú Mon, 23 Sep 2019 00:00:00 GMT