Vyhodnotenie kampane "Presadni na MHD a vyhraj"

Počas Európskeho týždňa mobility, v dňoch 16.9. - 22.9.2015, sa bolo možné zapojiť do kampane "Presadni na MHD a vyhraj". Išlo o aktivitu na podporu udržateľnej dopravy, ktorú spoločne zorganizovali Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o. a Mesto Žilina. 

Cieľom tejto kampane bolo zvýšiť atraktivitu využívania verejnej hromadnej dopravy, pričom najviac motivovaní boli noví zákazníci, ktorí si počas spomínaných dní kúpili čipovú kartu a nabili ju ľubovoľným počtom jázd.

Do kampane "Presadni na MHD a vyhraj" sa zapojilo celkom 118 nových cestujúcich. Z celkového počtu nových zákazníkov sme vyžrebovali jedného výhercu, ktorým sa stal Samuel Grigliak. Ten získal cenu v podobe predplatného lístka, ktorý si aktivoval na novú čipovú kartu, konkrétne zľavnený cestovný lístok pre ZŤP s počtom ciest 90. 
Výhercovi srdečne gratulujeme a zároveň prajeme veľa spokojných a bezpečných kilometrov pri cestovaní mestskou hromadnou dopravou v Žiline.

- DPMŽ -

Fotogaléria k novinke:
Odovzdávanie ceny výhercovi súťaže \"Presadni na MHD a vyhraj\"<br/>DPMŽ Odovzdávanie ceny výhercovi súťaže \"Presadni na MHD a vyhraj\"<br/>DPMŽ

Naspäť

Želáte si dostávať aktuálne informácie? Prihláste sa do mailinglistu alebo využite odber správ pomocou RSS.

Využívate mimoriadne spoje MHD na cintoríny pri príležitosti sviatku Pamiatky zosnulých?

Archív ankiet
en English version
Vyhľadanie spojenia
Vymeniť