Cestovný poriadok
22: Brodno - Žel. stanica - AUPARK - Hálkova - Rajecká - Bytčica a späť
Odchody zo zastávky Rajecká, Stavomontáže
1. | Bytčica |
2. | Kultúrny dom |
3. | Na stanicu |
4. | Pažite |
5. | Rajecká, Solinky |
6. | Rajecká, ELV |
7. | Rajecká, Stavomontáže |
8. | Saleziánska |
9. | Hálkova |
10. | Veľká okružná, AUPARK |
11. | Štefánikovo námestie |
12. | Železničná stanica |
13. | Kysucká |
14. | Námestie hrdinov |
15. | Zábrežná |
16. | Brodňanská |
17. | Brodno |
PONDELOK - PIATOK
hod.
minúta
05 | 07s | 17 | 37 | 57s | |
06 | 07 | 17s | 37 | 52s | |
07 | 02s | 22s | 37d | 57s | |
08 | 22 | ||||
09 | 17s | 57s | |||
10 | 27 | ||||
11 | 07s | 37s | |||
12 | 17n | 47n | |||
13 | 12s | 47sd | |||
14 | 12d | 17s | 32s | 44s | 57ž |
15 | 12 | 27s | 47s | ||
16 | 12s | 27s | 47s | ||
17 | 12n | 42n | |||
18 | 17 | ||||
19 | 17s | 57s | |||
20 | 37s | ||||
21 | 12s | 37d | |||
22 | 16 |
SO - NE, sviatok
hod.
minúta
05 | 12 | |
06 | 17s | 42ž |
07 | 32 | |
08 | 42s | |
09 | 57ž | |
10 | 52ž | |
11 | 47s | |
12 | ||
13 | 07n | |
14 | 12ž | 47s |
15 | 52s | |
16 | ||
17 | 12ž | |
18 | 22 | |
19 | 07ž | 57s |
20 | ||
21 | 12s | |
22 | 16s |
PONDELOK - PIATOK, prázdniny
hod.
minúta
05 | 07s | 17 | 37 | 57s |
06 | 12 | 37 | 52s | |
07 | 17s | 37d | 57s | |
08 | 22 | |||
09 | 17s | 57s | ||
10 | 27s | |||
11 | 07s | 37s | ||
12 | 22n | |||
13 | 07ž | 47s | ||
14 | 12 | 42s | ||
15 | 02s | 22 | 47s | |
16 | 12s | 42s | ||
17 | 12ž | |||
18 | 17 | |||
19 | 17s | 57s | ||
20 | 37s | |||
21 | 12s | 37d | ||
22 | 16 |
Vysvetlivky:
- s - nezachádza na Kysuckú
- ž - premáva po Žel.stanicu
- d - premáva po Nám. hrdinov
- n - premáva po autobusové nást.
- - zástavka na znamenie
Platnosť od: 11.12.2023, za dáta zodpovedá jan.simko@dpmz.sk, anna.kovacova@dpmz.sk