Cestovný poriadok
22: Brodno - Žel. stanica - AUPARK - Hálkova - Rajecká - Bytčica a späť
Odchody zo zastávky Veľká okružná, AUPARK
1. | Bytčica |
2. | Kultúrny dom |
3. | Na stanicu |
4. | Pažite |
5. | Rajecká, Solinky |
6. | Rajecká, ELV |
7. | Rajecká, Stavomontáže |
8. | Saleziánska |
9. | Hálkova |
10. | Veľká okružná, AUPARK |
11. | Štefánikovo námestie |
12. | Železničná stanica |
13. | Kysucká |
14. | Námestie hrdinov |
15. | Zábrežná |
16. | Brodňanská |
17. | Brodno |
PONDELOK - PIATOK
hod.
minúta
05 | 11s | 21 | 41 | ||
06 | 01s | 11 | 21s | 41 | 56s |
07 | 06s | 26s | 41d | ||
08 | 01s | 26 | |||
09 | 21s | ||||
10 | 01s | 31 | |||
11 | 11s | 41s | |||
12 | 21n | 51n | |||
13 | 16s | 51sd | |||
14 | 16d | 21s | 36s | 48s | |
15 | 01ž | 16 | 31s | 51s | |
16 | 16s | 31s | 51s | ||
17 | 16n | 46n | |||
18 | 20 | ||||
19 | 20s | ||||
20 | 00s | 40s | |||
21 | 15s | 40d | |||
22 | 19 |
SO - NE, sviatok
hod.
minúta
05 | 15 | |
06 | 20s | 45ž |
07 | 35 | |
08 | 45s | |
09 | ||
10 | 00ž | 55ž |
11 | 50s | |
12 | ||
13 | 10n | |
14 | 15ž | 50s |
15 | 55s | |
16 | ||
17 | 15ž | |
18 | 25 | |
19 | 10ž | |
20 | 00s | |
21 | 15s | |
22 | 19s |
PONDELOK - PIATOK, prázdniny
hod.
minúta
05 | 11s | 21 | 41 | |
06 | 01s | 16 | 41 | 56s |
07 | 21s | 41d | ||
08 | 01s | 26 | ||
09 | 21s | |||
10 | 01s | 31s | ||
11 | 11s | 41s | ||
12 | 26n | |||
13 | 11ž | 51s | ||
14 | 16 | 46s | ||
15 | 06s | 26 | 51s | |
16 | 16s | 46s | ||
17 | 16ž | |||
18 | 20 | |||
19 | 20s | |||
20 | 00s | 40s | ||
21 | 15s | 40d | ||
22 | 19 |
Vysvetlivky:
- s - nezachádza na Kysuckú
- ž - premáva po Žel.stanicu
- d - premáva po Nám. hrdinov
- n - premáva po autobusové nást.
- - zástavka na znamenie
Platnosť od: 11.12.2023, za dáta zodpovedá jan.simko@dpmz.sk, anna.kovacova@dpmz.sk