Cestovný poriadok
22: Brodno - Žel. stanica - AUPARK - Hálkova - Rajecká - Bytčica a späť
Odchody zo zastávky Rajecká, Stavomontáže
1. | Brodno |
2. | Brodňanská |
3. | Zábrežná |
4. | Námestie hrdinov |
5. | Kysucká |
6. | Železničná stanica |
7. | Štefánikovo námestie |
8. | Veľká okružná, AUPARK |
9. | Hálkova |
10. | Saleziánska |
11. | Rajecká, Stavomontáže |
12. | Rajecká, ELV |
13. | Rajecká, Solinky |
14. | Pažite |
15. | Na stanicu |
16. | Kultúrny dom |
17. | Bytčica |
PONDELOK - PIATOK
hod.
minúta
05 | 17 | 32 | 42 | 55 | ||
06 | 12 | 30 | 42 | |||
07 | 00 | 17 | 30 | 37 | 42d | 47 |
08 | 22 | |||||
09 | 32 | |||||
10 | 07 | 45 | ||||
11 | 17 | 52 | ||||
12 | 27 | 52 | ||||
13 | 17 | 40 | 52 | |||
14 | 05 | 20 | 25 | 30 | 47 | |
15 | 07 | 25 | 47 | |||
16 | 02 | 25 | 47 | |||
17 | 22 | 47 | ||||
18 | 40 | |||||
19 | 20 | |||||
20 | 00 | 40 | ||||
21 | 20 | 52 | ||||
22 | 40 |
SO - NE, sviatok
hod.
minúta
05 | 30 |
06 | 23 |
07 | 15 |
08 | 23 |
09 | 30 |
10 | 30 |
11 | 15 |
12 | 40 |
13 | 45 |
14 | 28 |
15 | 30 |
16 | 35 |
17 | 35 |
18 | 40 |
19 | 35 |
20 | 40 |
21 | 52 |
22 | 57 |
PONDELOK - PIATOK, prázdniny
hod.
minúta
05 | 17 | 32 | 52 |
06 | 10 | 30 | 42 |
07 | 05 | 27 | 42 |
08 | 22 | ||
09 | 32 | ||
10 | 07 | 42 | |
11 | 17 | 52 | |
12 | 27 | ||
13 | 22 | 42 | |
14 | 22 | 40 | |
15 | 02 | 27 | 52 |
16 | 20 | 42 | |
17 | 37 | ||
18 | 40 | ||
19 | 20 | ||
20 | 00 | 40 | |
21 | 20 | 52 | |
22 | 40 |
Vysvetlivky:
- d - premáva po Kultúrny dom
- - zástavka na znamenie
Platnosť od: 11.12.2023, za dáta zodpovedá jan.simko@dpmz.sk, anna.kovacova@dpmz.sk