Cestovný poriadok
22: Brodno - Žel. stanica - AUPARK - Hálkova - Rajecká - Bytčica a späť
Odchody zo zastávky Hálkova
1. | Brodno |
2. | Brodňanská |
3. | Zábrežná |
4. | Námestie hrdinov |
5. | Kysucká |
6. | Železničná stanica |
7. | Štefánikovo námestie |
8. | Veľká okružná, AUPARK |
9. | Hálkova |
10. | Saleziánska |
11. | Rajecká, Stavomontáže |
12. | Rajecká, ELV |
13. | Rajecká, Solinky |
14. | Pažite |
15. | Na stanicu |
16. | Kultúrny dom |
17. | Bytčica |
PONDELOK - PIATOK
hod.
minúta
05 | 14 | 29 | 39 | 52 | |
06 | 09 | 27 | 39 | 57 | |
07 | 14 | 27 | 34 | 39d | 44 |
08 | 19 | ||||
09 | 29 | ||||
10 | 04 | 42 | |||
11 | 14 | 49 | |||
12 | 24 | 49 | |||
13 | 14 | 37 | 49 | ||
14 | 02 | 17 | 22 | 27 | 44 |
15 | 04 | 22 | 44 | 59 | |
16 | 22 | 44 | |||
17 | 19 | 44 | |||
18 | 38 | ||||
19 | 18 | 58 | |||
20 | 38 | ||||
21 | 18 | 50 | |||
22 | 38 |
SO - NE, sviatok
hod.
minúta
05 | 28 |
06 | 21 |
07 | 13 |
08 | 21 |
09 | 28 |
10 | 28 |
11 | 13 |
12 | 38 |
13 | 43 |
14 | 26 |
15 | 28 |
16 | 33 |
17 | 33 |
18 | 38 |
19 | 33 |
20 | 38 |
21 | 50 |
22 | 55 |
PONDELOK - PIATOK, prázdniny
hod.
minúta
05 | 14 | 29 | 49 |
06 | 07 | 27 | 39 |
07 | 02 | 24 | 39 |
08 | 19 | ||
09 | 29 | ||
10 | 04 | 39 | |
11 | 14 | 49 | |
12 | 24 | ||
13 | 19 | 39 | |
14 | 19 | 37 | 59 |
15 | 24 | 49 | |
16 | 17 | 39 | |
17 | 34 | ||
18 | 38 | ||
19 | 18 | 58 | |
20 | 38 | ||
21 | 18 | 50 | |
22 | 38 |
Vysvetlivky:
- d - premáva po Kultúrny dom
- - zástavka na znamenie
Platnosť od: 11.12.2023, za dáta zodpovedá jan.simko@dpmz.sk, anna.kovacova@dpmz.sk