Cestovný poriadok
22: Brodno - Žel. stanica - AUPARK - Hálkova - Rajecká - Bytčica a späť
Odchody zo zastávky Kultúrny dom
1. | Brodno |
2. | Brodňanská |
3. | Zábrežná |
4. | Námestie hrdinov |
5. | Kysucká |
6. | Železničná stanica |
7. | Štefánikovo námestie |
8. | Veľká okružná, AUPARK |
9. | Hálkova |
10. | Saleziánska |
11. | Rajecká, Stavomontáže |
12. | Rajecká, ELV |
13. | Rajecká, Solinky |
14. | Pažite |
15. | Na stanicu |
16. | Kultúrny dom |
17. | Bytčica |
PONDELOK - PIATOK
hod.
minúta
05 | 23 | 38 | 48 | ||
06 | 01 | 18 | 36 | 48 | |
07 | 06 | 23 | 36 | 43 | 53 |
08 | 28 | ||||
09 | 38 | ||||
10 | 13 | 51 | |||
11 | 23 | 58 | |||
12 | 33 | 58 | |||
13 | 23 | 46 | 58 | ||
14 | 11 | 26 | 31 | 36 | 53 |
15 | 13 | 31 | 53 | ||
16 | 08 | 31 | 53 | ||
17 | 28 | 53 | |||
18 | 45 | ||||
19 | 25 | ||||
20 | 05 | 45 | |||
21 | 25 | 57 | |||
22 | 45 | ||||
23 |
SO - NE, sviatok
hod.
minúta
05 | 35 |
06 | 28 |
07 | 20 |
08 | 28 |
09 | 35 |
10 | 35 |
11 | 20 |
12 | 45 |
13 | 50 |
14 | 33 |
15 | 35 |
16 | 40 |
17 | 40 |
18 | 45 |
19 | 40 |
20 | 45 |
21 | 57 |
22 | |
23 | 02 |
PONDELOK - PIATOK, prázdniny
hod.
minúta
05 | 23 | 38 | 58 |
06 | 16 | 36 | 48 |
07 | 11 | 33 | 48 |
08 | 28 | ||
09 | 38 | ||
10 | 13 | 48 | |
11 | 23 | 58 | |
12 | 33 | ||
13 | 28 | 48 | |
14 | 28 | 46 | |
15 | 08 | 33 | 58 |
16 | 26 | 48 | |
17 | 43 | ||
18 | 45 | ||
19 | 25 | ||
20 | 05 | 45 | |
21 | 25 | 57 | |
22 | 45 | ||
23 |
Vysvetlivky:
- - zástavka na znamenie
Platnosť od: 11.12.2023, za dáta zodpovedá jan.simko@dpmz.sk, anna.kovacova@dpmz.sk