Cestovný poriadok
22: Brodno - Žel. stanica - AUPARK - Hálkova - Rajecká - Bytčica a späť
Odchody zo zastávky Námestie hrdinov
1. | Brodno |
2. | Brodňanská |
3. | Zábrežná |
4. | Námestie hrdinov |
5. | Kysucká |
6. | Železničná stanica |
7. | Štefánikovo námestie |
8. | Veľká okružná, AUPARK |
9. | Hálkova |
10. | Saleziánska |
11. | Rajecká, Stavomontáže |
12. | Rajecká, ELV |
13. | Rajecká, Solinky |
14. | Pažite |
15. | Na stanicu |
16. | Kultúrny dom |
17. | Bytčica |
PONDELOK - PIATOK
hod.
minúta
04 | 58 | |||||
05 | 26s | 36 | 56s | |||
06 | 13 | 26s | 41 | |||
07 | 01s | 13 | 21s | 23 | 31s | 56ž |
08 | 06s | 36ž | ||||
09 | 16s | 51s | ||||
10 | 26 | |||||
11 | 01s | 36s | ||||
12 | 11s | |||||
13 | 01s | 21 | 46 | |||
14 | 00K | 01 | 16 | 34s | 51s | |
15 | 06 | 26sž | 46s | |||
16 | 06 | 31s | 46sž | |||
17 | 06s | 31s | ||||
18 | 11ž | |||||
19 | 06s | 46s | ||||
20 | 26s | |||||
21 | 06s | 38s | ||||
22 | 06 |
SO - NE, sviatok
hod.
minúta
04 | |
05 | 16s |
06 | 06 |
07 | 01s |
08 | 06 |
09 | 16s |
10 | 16s |
11 | 01s |
12 | 26s |
13 | 06sž |
14 | 11 |
15 | 16s |
16 | 21s |
17 | 21s |
18 | 16 |
19 | 06sž |
20 | 26s |
21 | 38s |
22 | 43s |
PONDELOK - PIATOK, prázdniny
hod.
minúta
04 | 58 | ||
05 | 13 | 36s | 51 |
06 | 11 | 26s | 46 |
07 | 11s | 26s | 56ž |
08 | 06s | 36ž | |
09 | 16s | 51s | |
10 | 26s | ||
11 | 01s | 36s | |
12 | 11s | ||
13 | 06s | 41ž | |
14 | 03 | 21 | 46s |
15 | 11s | 36s | |
16 | 01 | 26s | 46sž |
17 | 21s | ||
18 | 11 | ||
19 | 06s | 46s | |
20 | 26s | ||
21 | 06s | 38s | |
22 | 06 |
Vysvetlivky:
- s - nezachádza na Kysuckú
- ž - premáva po Žel.stanicu
- K - premáva cez Kysuckú po trase linky 27
- - zástavka na znamenie
Platnosť od: 03.04.2024, za dáta zodpovedá jan.simko@dpmz.sk, anna.kovacova@dpmz.sk